کوهستان

در جدل به وجود آمده بین آیاز ( وبلاگ آیاز ) و فرامرز نصیری ( کلاغها ) موضوع ای پی بحث بر انگیز شده . یکی دو ساعت پیش آیاز در وبلاگش عکسهایی از ای پی کاربران وبلاگش منتشر کرد که مدعی شد ای پی فرامرز نصیری 91.98.15.162 می باشد که به نظرم آمد چند نکته ی فنی رو خدمت دوستان عرض کنم . 

 

 

1-ساعت 10:42 ای پی ها نمایش داده نشده که مشخص بشه دقیقا ای پی فرامرز کدومه ؟!

2- ساعت 11:34 ای پی فرامرز ( طبق نظر آیاز ) وارد وبلاگ شده اما موضوع سوال بر انگیز تعداد نفراتی هست که قبل از این ساعت و همزمان با ایشون وارد وبلاگ شدن در عکس مشخص نیست ممکن است چند نفر دیگه مثلا ساعت 11:30 وارد شده باشند .
3-از متن اینگونه بر می آید که نویسنده مدت زمانی رو برای نوشتن صرف کرده است که در تصویر همزمانی ورود و درج کامنت شبهه بر انگیزه

4- ساعت 12:17 دقیقه کامنت ثبت شده است در صورتی که ای پی که آیاز مدعی شده است  متعلق به  فرامرزه یک دقیقه بعد از آن ثبت شده است .


 

پی نوشت: به نظر میرسه نمیتوان به این تصاویر اعتماد کرد و ادعای ایاز چندان محکمه پسند نیست . در مورد اصل موضوع مورد بحث ترجیح میدهم دخالت نکنم اما نکاتی که من از ای پی ها برداشت کردم خدمت دوستان عنوان کردم . به نظرم حتی سخت می توان ثابت کرد ای پی 91.98.15.162 متعلق به فرامرز باشه به خاطر ندارم تا بحال فرامرز نصیری رو با این ای پی در وبلاگم دیده باشم و من حدس و گمان های غیر قابل اثبات دیگری دارم . 

برچسب‌ها: وبلاگنویسی, کوهنویسان

Article source: http://ramyar.ir/tag/%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8Cپاسخی بدهید

XHTML: از تگ های زیر استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code