خانه های مدرن و ویژگی های دکوراسیون و چیدمان منزل مدرن …

blog0 طراحی ,

دکوراسیون خانه های مدرن دارای خطوط مشخص، ابعاد ساده، طرح‌های باز و نور طبیعی بوده و از نسل معماری بین المللی هستند که در دهه 1920 توسعه یافت. از ویژگی‌های ساختار و معماری خانه های مدرن می‌توان به سقف‌های مسطح یا کوتاه، پنجره‌هایی با ابعاد بزرگ و شیشه‌های یک تکه و سراسری اشاره کرد. در خانه های مدرن همیشه یک فضای باز و سراسری وجود دارد که تمامی قسمت‌های خانه را بجز سرویس بهداشتی و اتاق خواب‌ها را در بر می‌گیرد. در این مطلب از مجله مبل و دکوراسیون توکامگ قصد داریم به معرفی ویژگی های خانه مدرن بپردازیم. با ما همراه باشید.

خانه های مدرن

در ادامه به چگونگی طراحی دکوراسون مدرن و معرفی چند نمونه از دکوراسون خانه های مدرن می‌پردازیم.

اتاق کار خانگی:

اتاق کار‌های خانگی در خانه مدرن بین مردم از محبوبیت زیادی برخوردار شده است. در محیط آرام و در طراحی دکوراسیون اتاق کار در خانه می‌توان خلاقیت از خود نشان داد و با آرامش کار‌های روزانه را انجام داد. فضای دفتر کار خانگی خود را می‌توانید به یک محیط کاملا سفارشی تبدیل کنید.

خانه های مدرن

می‌توانید از کتابخانه برای روح بخشیدن به اتاق کار خود استفاده کنید و محیط کار خود را به محیطی ارامش بخش تبدیل کنید.

خانه های مدرن

برای داشتن یک دفتر کار مدرن و جذاب و دارای محیطی صمیمانه می‌توان از فرش‌های سبک مدرن استفاده کرد. چرا که فرش اتاق کار شما را جلوه‌ای زیبا می‌بخشد.

خانه های مدرن

شما می‌توانید برای زیبایی بخشیدن به اتاق کار مدرن خانگی خود از مبل‌های مدرن استفاده کنید.

خانه های مدرن

میز تلوزیون‌های مدرن شناور یا دیواری خانه های مدرن:

استفاده از میز تلوزیون‌های مدرن شناور نیز می‌تواند در طراحی دکوراسون خانه های مدرن موثر باشد. بویژه در اتاق خواب ها و اتاق نشیمن. در رابطه با میزهای تلویزیون و در صورتی که قصد خرید میز تی وی دارید، پیشنهاد می‌کنیم مطلب راهنمای خرید میز تلویزیون را نیز مطالعه کنید که در آن به طور کامل به معرفی انواع میزهای تلویزیون و راهنمای خرید آن‌ها پرداخته‌ایم.

خانه های مدرن

طراحی داخلی خانه های مدرن:

در طراحی خانه های مدرن باید به این اصل توجه داشت که باید بر طبق اصول اولیه یعنی هماهنگی بین قسمت های مختلف خانه برقرار باشد. مثلا حال و پزیرایی‌ها دارای طراحی و چیدمانی یکسان باشند.

دکراسیون آشپزخانه خانه های مدرن:

در آشپزخانه ها عناصری که باید به ‌آن‌ها توجه کرد کابینت‌ها، سنگ اپن و لوازم مورد نیاز یک آشپزخانه است که باید آن‌ها را جوری انتخاب کرد که به خوبی با هم ترکیب شوند. نور طبیعی در آشپزخانه های مدرن یکی اصلی‌ترین نکات در طراحی آشپزخانه است.

خانه های مدرن

طراحی سالن نشیمن در طراحی خانه های مدرن:

برای داشتن اتاق نشیمنی مدرن و زیبا استفاده از کفپوش‌های چوبی، کاغذ دیواری، صندلی‌های راحتی، چراغ ها و داشتن نورگیر می‌توان در نظر گرفت. استفاده از فرش در طراحی اتاق‌های نشیمن مدرن می‌تواند یکی از عناصری باشد که طراحی شما را شیک‌تر و با سلیقه‌تر جلوه می‌دهد.

خانه های مدرن

دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتنی مدرن:

حمام:

معمولا در دکوراسون‌های حمام  مدرن در خانه های مدرن از رنگ‌های روشن و شاد استفاده می‌کنند. از تکه‌های تزیینی همرنگ با حمام می‌توان برای جلوه دادن و آرامش بخشیدن به فضای داخل حمام استفاده کرد. داشتن نور طبیعی در حمام یکی از لازمه‌های داشتن یک حمام شیک و زیبا است. استفاده از کفپوش‌های تیره نیز میتواند در داشتن حمامی مدرن کار‌ آمد باشد.

خانه های مدرن

سرویس بهداشتی مدرن:

سرویس‌های بهداشتی باید محیطی آرام و دلنشین داشته باشند. محیط کوچک سرویس بهداشتی احتیاج به تزیین و زیباسازی دارد. استفاده از سنگ‌های تزیینی برای پوشاندن دیوار و کف سرویس بهداشتی در زیبایی محیط سرویس بهداشتی نیز تاثیز بسزایی دارد. استفاده از سینک‌های طرح دار و فانتزی لامپ‌های سقفی بلند و هالوژن‌های پر نور با نور‌های روشن می‌تواند سرویس بهداشتی شما را به بهترین نحو تزییت کند.

خانه های مدرن

اتاق خواب‌های خانه مدرن:

اتاق خواب‌های مدرن را می‌توان در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف طراحی کرد. یکی از طرح‌های نسبتا پرطرفدار بین اتاق خواب‌های مدرن ترکیب رنگ‌های خاکستری و سفید است. اتاق خواب‌های مدرن معمولا پنجره‌هایی بدون پرده و محیطی خلوت دارند. استفاده از فرش‌های همرنگ محیط، نقاشی‌های قاب شده هم رنگ دیوار و سقف می‌تواند به مدرنیته بودن طراحی یک اتاق مدرن کمک کند.

خانه های مدرن

جزئیات دکوراسیون داخلی خانه مدرن:

در خانه های با دکوراسییون مدرن اغلب از لوازم تزیینی کمی استفاده می‌شود و در صورت استفاده به صورت پراکنده چیده می‌شوند؛ چرا که وسایل تزیینی جلوه ساده و مدرن محیط خانه را شلوغ می‌کنند و باعث جلوگیری از درک بهتر کار بر از ساختار خانه‌های با سبک مدرن می‌شوند. استفاده از چراغ‌های سقفی باکس دار، کمد‌های یک تکه و گل و گیاه با چیدمان پراکنده. معمولا خانه ‌های با سبک مدرن چیدمانی ساده دارند و فاصله و وسیله ها و مبلمان از هم و از دیوارها زیاد است.

خانه های مدرن

یکی دیگر از ویژگی‌های دکوراسیون داخلی خانه مدرن استفاده از شومینه‌های طرح دار که یکی از متداول‌ترین طراحی‌های دکوراسیون داخلی در اتاق نشیمن است. معمولا در خانه‌هایی که ساختار مدرن و غیر متراکم دارند اطراف شومینه‌ها خلوت است و تعداد وسایل اطراف به حداقل می‌رسد.

خانه های مدرن

می‌توان از طراحی و وسایل مینیمالیستی دکوراسون خانه‌‌های مدرن طراحی کرد. استفاده از ستون‌های مربع شکل و طراحی آشپزخانه چسبیده به اتاق نشیمن می‌تواند مورد توجه طراحان قرار گیرد.

خانه های مدرن

شیر آلات مدرن در طرح‌های مختلف نیز می‌تواند یکی از عناصر مهم در خانه با سبک دکور مدرن باشد. خانه های مدرن معمولا تشکیل شده‌اند ار فضاهای کوچک و باریک، اما استفاده از شیشه‌های بزرگ و یک تکه به صورت بصری فضا را بزرگتر نشان می‌دهد.

خانه های مدرن

در طراحی دکواسیون مدرن ترکیب قسمت‌های مختلف خانه با یکدیگر و استفاده از فضاهای متفاوت مثل آشپزخانه و اتاق نشیمن و ست کردن دکوراسیون و رنگ بندی آن‌ها با یکدیگر یکی دیگر از ایده‌های خلاقانه در طراحی خانه مدرن است. استفاده از فضاهای بیرونی خانه مانند تراس و بالکن برای شب نشینی‌ها یا یک شام خانوادگی لذت بخش با استفاده از مبلمان یا صندلی‌های شیک یکی از کارآمد‌ترین موارد استفاده از بالکن‌ها و تراس است.

خانه های مدرن

در دکور خانه‌های مدرن تمامی عناصری که می‌توان استفاده کرد لوازمی ساده در عین حال زیبا و شیک هستند. تمامی فواصل چیدمان نظیر مبل‌ها صندلی‌ها، تلوزیون و دکوری‌های داخل خانه نسبتا از یکدیگر زیاد است و قالیچه‌های کوچک در وسط اتاق، استفاده از لامپ‌های باکس دار و ساده و کاورهای فلزی لامپ همه و همه عناصری مهم در تشکیل یک دکوراسیون داخلی مدرن و شیک هستند. اگر شما نیز یکی از افراد خوش سلیقه در طراحی دکوراسیون خانه ای مدرن هستید نظرات خود را با ما در میان بگذارید. بی‌صبرانه منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات شما همراهان همیشگی توکامگ هستیم.

به این مطلب امتیاز بدهید: (امتیازی ثبت نشده!)

Loading...

تایج جستجو طراحی
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
الگو های آماده طراحی پاکت/اورجینال آموزش طراحی روی تی شرت / اورجینال نرم افزار طراحی کابینت آشپزخانه+10000مد جدید و زیبای کابینت /2دی وی دی / اورجینال پلان ویتایل ونقشه های معماری وعمران به همراه نرم افزار طراحی کابینت/اورجینال
     

الگو های آماده طراحی پاکت/اورجینال

اگر می خواهید طرح های حرفه ای برای تی شرت هایتان طراحی کنید

فارسی / اورجینال/2 دی وی دی

حرفه ای ترین نرم افزارهای طراحی کابینت با مثالهای آماده برای هر برنامه

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش طراحی سایت با جوملا + نرم افزار مربوطه + 600 قالب آماده /اورجینال آموزش کامل طراحی کابینت(3دی وی دی)/اورجینال آموزش طراحی دکوراسیون داخلی کابینت و آشپزخانه اورجینال پلان ها وجزئیات به همراه نرمافزار طراحی کابینت وسمپل های آماده /اورجینال
     

آموزش طراحی سایت با جوملا + نرم افزار مربوطه + 600 قالب آماده /اورجینال

آموزش کامل طراحی کابینت(3دی وی دی)/اورجینال

آموزش طراحی دکوراسیون داخلی / کابینت و آشپزخانه اورجینال

پلان ها وجزئیات به همراه نرمافزار طراحی کابینت وسمپل های آماده /اورجینال

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش جامع طراحی کابینت(3دی وی دی)محصول شرکت SMALLBONE انگلیس/اورجینال مجموعه نرم افزارهای طراحی آشپزخانه کابینت دکور(3بعدی)/اورجینال آموزش طراحی دکوراسیون داخلی / اورجینال موزش حرفه طراحی و ساخت بنر تبلیغاتی ویژه اینترنت اورجینال-617
     

شامل 3 دی وی دی

بهمراه نرم افزار نقشه کشی سریع با کارایی سریع و آسان

به همراه 50 ایده برتر از طراحان و معماران

در این مجموعه آموزش ساخت حرفه ای بنر های ثابت و متحرک را می آموزید..

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش طراحی ماشین از ابتدا تا انتها Car drawing آموزش طراحی آموزش طراحی منظره با رنگ روغن اموزش طراحی ناخن /اورجینال-499
     

استراتژی طراحی ماشین-تناسبات ابتدایی-ساخت سه بعدی و..

آموزش طراحی با مداد
به همراه محیط کاربردب و جذاب
کیفیت اورجینال

آموزش تمام تکنیک ها و ترفندهای نقاشی منظره با رنگ روغن
اوریجینال

زیبا کردن ناخن هایتان در عرض چند دقیقه

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
نرم افزار Pro Engineer 5.0 در زمینه طراحی قطعات و قالبهای صنعتی-اورجینال آموزش طراحی از مدل آموزش طراحی با پاستل و ذغال طراحی و مدلسازی قطعات صنعتی CATIA collection 32 bit ver 2 -اورجینال
     

-اورجینال-مدل سازی در Pro/E بر اساس مدل سازی سه بعدی(solid) بنا شده است.

آموزش کامل طراحی با مداد و زغال از روی مدل

کیفیت اورجینال

روشی متفاوت در نقاشی
آموزش کامل نقاشی با پاستل و ذغال
اورجینال

دارای اتوران اختصاصی به همراه فیلم آموزشی نصب و فعال سازی و...

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
JEWEL طراحی جواهرات -اورجینال آموزش جامع طراحی طلا و جواهرات-اورجینال آموزش راینوبرای طراحی جواهرات مقدماتی- متوسطه-اورجینال اموزش طراحی با پاستل و زغال- اورجینال
     

تشخیص خودکار نوع سیستم عامل (32 یا 64 بیتی) و نصب برنامه متناسب
و...

ماتریکس یکی از افزونه‌های قدرتمند و محبوب راینو در زمینه #طراحی_جواهرات است.

آموزش راینو ، مطرح ترین نرم افزار مدلسازی برای طراحی جواهرات

در مجموعه آموزش طراحی با پاستل و زغال، به شما آموزش داده می شود

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش طراحی از مدل - اورجینال آموزش طراحی تکنیک سیاه قلم طبیعت بی جان - اورجینال نرم افزارهای تخصصی طراحی طلا و جواهرات GOLD JEWEL DESIGN آموزش جامع طراحی وب سایت با جوملا
     

جفری واتس (Jeffrey Watts) یک نقاش برجسته و نیز یک معلم و مربی اصول هنری است

سیاه قلم از علاقمندی های نقاشان و دستداران هنر نقاشی است

دارای اتوران اختصاصی، شامل فیلم آموزشی نصب

جوملا! به زبان پی‌اچ‌پی نوشته شده‌ است و از پایگاه داده مای‌ SQLاستفاده می‌کند.

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
نرم افزار WORD PRESS - آموزش طراحی و پیاده سازی وب سایت نرم افزار Kitchen Design Assistant - نرم افزارهای مورد نیاز برای طراحی آشپزخانه و کابینت مجموعه کامل نرم افزار طراحی آسان گزارش های تعاملی Crystal reports Collection نرم افزار قدرتمند طراحی سه بعدی CINEMA 4D
     

از سطح مقدماتی تا سطح پیشرفته

نرم افزارهای مورد نیاز برای طراحی آشپزخانه و کابینت

مجموعه کامل نرم افزار طراحی آسان گزارش های تعاملی

یکی از نرم افزارهای حرفه ای در زمینه طراحی سه بعدی می باشد.

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
طراحی کابینت و آشپزخانه - اورجینال مجموعه آموزشی Proteus Pro - آموزش نرم افزار طراحی و شبیه سازی مدارات الکترونیکی-اورجینال طراحی قالبCatia2013-طراحی قالب تزریق پلاستیک-ورقکاری-کامل ترین مجموعه آموزشی به زبان فارسی-اورجینال طراحی با زغال - Step By Step - From Beginner to Advanced-اورجینال
     

توضیحات و راهنمای برنامه به صورت فارسی

اتوران اختصاصی با امکان جستجو

Proteus Professional نرم افزاری برای طراحی خودکار مدارات الکتریکی می باشد.

نوار ابزار Cutting
نوار ابزار Stamping
و ...

اطلاعات درباره روش های مختلفی که ژامینگ وو برای طراحی خود از آنها استفاده می کند

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
طراحی با مداد Drawing With Pencil-اورجینال آموزش کاربردی دایرکتور - طراحی و کدنویسی برنامه های چند رسانه ای-اورجینال آموزش ارکد - طراحی و رسم مدارات الکترونیکی-اورجینال آموزش پروتئوس - طراحی و تحلیل مدارات الکترونیکی-اورجینال
     

آموزش به شیوه مالتی مدیا ( با امکان چاپ )
قابل اجرا به روی کامپیوتر

بیش از 7 ساعت مطالب آموزشی
آموزش به شیوه مالتی مدیا

نرم افزار OrCad یکی از قدیمی ترین و قدرتمند ترین نرم افزار های رسم شماتیک است

سری مهندسی برق الکترونیک از پایه تا پیشرفته
حاوی 21 ساعت آموزش تعاملی


  صفحه:

 
1 2 3              

Related Post

شاید دوست داشته باشید:

گل آرایی سفره عقد | انواع مدل گل آرایی و طراحی سفره عقد …

اکثراً عروس خانم ها و آقا دامادها نمی دانند که چرا باید سفره عقد در مراسم ازدواج وجود داشته باشد […]

قیمت کابینت انزو | لیست قیمت + مشاهده تصاویر کابینت مدل …

تایج جستجو طراحی                       الگو های آماده طراحی پاکت/اورجینال آموزش طراحی […]

لیست قیمت کابینت ام دی اف MDF و های گلاس

لیست قیمت کابینت آشپزخانه جنس بدنه کابینت ها MDF می باشد. ده درصد هزینه حمل و نقل و نصب در […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.