دکوراسیون مغازه کوچک | طراحی دکوراسیون داخلی مغازه کوچک

blog0 طراحی ,

گروه پایا دکور , طراح و مجری تخصصی خدمات دکوراسیون داخلی مغازه کوچک در تهران و کرج با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان.اگر شغل شما به نوعی مرتبط با خرید و فروش کالا می باشد، حتما می دانید که بسیاری از عوامل در میزان فروش موثر هستند و با به کار گیری آن ها می توانید به تعداد مخاطبان و مشتریان و میزان اعتبار خود بیفزایید. با توجه به رقابتی که معمولا در بازار اصناف مختلف وجود دارد، فروشندگان سعی می کنند تا از ایده های جدید در کسب و کار خود استفاده نمایند. یکی از این ایده ها که بسیار چشمگیر خواهد بود و بر مخاطبان اثر می گذارد، سبک طراحی دکوراسیون مغازه کوچک ، فروشگاه، واحدهای تجاری و مراکز خرید می باشد.

با توجه به این که روز به روز به میزان این رقبا افزوده می شود و مغازه های جدید نیز راه اندازی می گردد، شاید شما نیز به عنوان یک فروشنده به تغییر و یا بازسازی دکور فروشگاه خود فکر کنید. این نشانه ی بسیار خوبی است؛ زیرا شما با صرف اندک هزینه ی مالی و زمانی می توانید تغییری را به وجود آورید که اولین سود و فایده ی آن افزایش میزان فروش و سود آوری اقتصادیتان می باشد. طراحی دکوراسیون مغازه باید به گونه ای باشد که توجه رهگذران و افرادی که قصد خرید کالایی را دارند، جذب نماید.

نقش ویترین در طراحی دکوراسیون مغازه کوچک

ویترین مغازه ی شما می تواند در کوتاه ترین زمان با ذهن بیننده ارتباط برقرار کند و به نوعی فرد را به بازدید از فروشگاه شما دعوت نماید؛ پس این موضوع تا حد زیادی اهمیت دارد و نمی توان از کنار آن به سادگی گذشت. حتی اگر محصولات، اجناس و کالاهایی که در مغازه ی خود به فروش می رسانید از بالاترین میزان کیفیت برخوردار باشند؛  اولین موردی که در جذب مشتریان موثر واقع خواهد شد، زیبایی و جذابیت ویترین و دکوراسیون مغازه ی شما است.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه کوچک

اگر می خواهید که چنین تغییری را در محیط داخلی مغازه ی خود به وجود آورید، پیشنهاد مجموعه ی پایا دکور به عنوان یکی از شرکت های فعال در خصوص طراحی دکوراسیون مغازه کوچک ، متوسط ، بزرگ، واحد های تجاری و اداری و … این است که برای کسب نتایج بهتر این کار را برون سپاری نمایید و به دکوراتور ها و طراحان حرفه ای بسپارید.  در این صورت حاصل نهایی پروژه، یک دکور بسیار شیک، مدرن و کاربردی به همراه رنگ بندی مناسب و دلنشین و نور پردازی حرفه ای خواهد بود که از هر لحاظ با سلیقه ی شخصی شما، تمایلات مخاطبان و نوع کسب و کارتان هماهنگی دارد.

پایا دکور قبل از ارائه ی طرح اولیه و اجرایی نمودن آن به منظور طراحی دکوراسیون مغازه، به طور کامل نیازمندی های شغل شما را بررسی خواهد کرد؛ زیرا یکی از مهم ترین عوامل برای تعیین یک دکور زیبا و کارآمد این است که مشتریان شما چه کسانی هستند، از چه قشری و با چه سن و سالی؟ برای مثال قطعا دکوراسیون فروشگاه اسباب بازی و لوازم کودک با فروشگاه لوازم آرایشی متفاوت می باشد. این تفاوت بدین معناست که هر یک علاوه بر برخورداری از زیبایی های خاص خود، برای دو جامعه ی متفاوت کودکان و بانوان به اندازه ی کافی جذاب هستند.

مهم ترین نکات در طراحی ویترین و دکوراسیون مغازه کوچک

کسب و کارتان در هر موردی که باشد، پایا دکور بهترین ایده ها و طرح ها را به شما ارائه خواهد داد. خلاقیت و کیفیت از جمله ویژگی های خدمات ماست و همواره سعی داریم که با تلفیق هنر و دانش فنی بتوانیم رضایت صاحبان مشاغل را جلب نموده و به دست آوریم. دقت در طراحی دکور یک فروشگاه، تنها به دلیل افزایش دادن زیبایی آن فضا نیست؛ بلکه موجبات فراهم سازی مجموعه ای از ویژگی ها را به وجود می آورد که در نهایت باعث خواهد شد که کسب و کار شما از محبوبیت لازم بین مشتریان برخوردار شود.

دکوراسیون مغازه کوچک

ویژگی اول: راحتی مشتریان

این ویژگی شامل موارد مختلفی می شود که مهم ترین آنها مربوط است به راحتی مشتریان در هنگامی که می خواهند از محصولات و کالاهایی که عرضه می کنید، بازدید نمایند. نوع چیدمان و دکوراسیون مغازه کوچک باید به گونه ای باشد که اجناس در دسترس مشتریان قرار داشته باشند و دسترسی به آن ها سخت نباشد؛ البته این موضوع با توجه به نوع کسب و کار فرق می کند اما برای مثال در یک بوتیک لباس فروشی بسیار مهم است که لباس هایی که می توان آن ها را پرو کرد به صورت منظم بر روی رگال ها و یا در قفسه ها قرار داده شوند.

هم چنین رنگ بندی هر کدام کامل بوده و در معرض دید مشتری قرار گیرد. چنین نکاتی به عنوان جزییات مربوط به چیدمان اجناس می باشد که تا حد زیادی به سلیقه و میزان دانایی فروشنده بستگی دارد، اما آنچه در پروژه ی طراحی دکوراسیون مغازه کوچک، به مجموعه ی پایا دکور بیشتر مرتبط می شود؛ نحوه ی پارتیشن بندی و قفسه بندی در محیط داخلی فروشگاه است. این تعیین دکوراسیون باید به گونه ای باشد که ضمن استفاده ی بهینه از فضای موجود به بهترین شکل آن را تقسیم بندی کند تا  علاوه بر  ایجاد فضایی کافی و بخش هایی مجزا برای قرار دادن اجناس، سهولت دسترسی را نیز فراهم آورد.

ویژگی دوم : رنگ بندی فضا

در طراحی دکوراسیون مغازه و فروشگاه های کوچک عوامل مختلفی بر نمای ظاهری تاثیر می گذارند؛ مثل متراژ، بافت، جنس مصالح به کار برده شده و … اما یکی از مهم ترین موارد به رنگ بندی مربوط می شود، اینکه از چه رنگ هایی استفاده شود و این بازتاب و نمای رنگ ها در برابر تابش نور چگونه خواهد بود، بسیار مهم باشد. رنگ ها احساسات مختلفی را در بیننده به وجود می آورند و این یک امتیاز برای فروشندگان است؛ زیرا می توانند با استفاده از رنگی مناسب برای دکوراسیون مغازه ی خود احساس نشاط، خاص بودن، هیجان و مجموعه ای از احساسات مثبت را در مشتریان خود ایجاد کرده و نظر آن ها جلب نمایند. توجه داشته باشید که رنگ انتخابی برای دکور فروشگاهتان بی ثاتیر در میزان فروش و سود شما نیست؛ پس با دقت بیشتری آن را انتخاب کنید.

ویژگی سوم: نور پردازی

نحوه ی جذب مشتری به سمت کسب و کارتان را تغییر دهید تا شاهد اتفاقات مثبتی باشید. اگر فکر می کنید که نور پردازی دکور فروشگاه آن چنان تاثیری بر روی میزان فروش شما نخواهد داشت، اشتباه می کنید. نور پردازی در انواع محیطی و موضعی باعث می شود که محصولات و کالاهایی که عرضه می نمایید، بیشتر از قبل در معرض دید مشتریان قرار بگیرند. در طراحی دکوراسیون مغازه کوچک به این مورد توجه داشته باشید که با نور پردازی صحیح به راحتی می توانید یک ویترین خیره کننده به بینندگان ارائه دهید و افزایش فروش را تجربه نمایید.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر، اطلاع از توضیحات تکمیلی و مشاوره در مورد طراحی دکوراسیون داخلی مغازه کوچک با پایا دکور تماس بگیرید.

مطالب مرتبط پایا دکور:

  • طراحی دکوراسیون داخلی مغازه لوازم خانگی در کرجطراحی دکوراسیون داخلی مغازه لوازم خانگی در کرج
  • طراحی دکوراسیون داخلی مغازه موبایل فروشی در کرجطراحی دکوراسیون داخلی مغازه موبایل فروشی در کرج
  • طراحی دکوراسیون مغازه طلا و جواهرات فروشیطراحی دکوراسیون مغازه طلا و جواهرات فروشی
  • چیدمان ویترین و دکوراسیون مغازه لوازم خانگیچیدمان ویترین و دکوراسیون مغازه لوازم خانگی
  • طراحی دکوراسیون داخلی مغازه مانتو فروشی در کرجطراحی دکوراسیون داخلی مغازه مانتو فروشی در کرج
  • طراحی دکوراسیون داخلی مغازه سیسمونیطراحی دکوراسیون داخلی مغازه سیسمونی
  • طراحی دکوراسیون داخلی مغازه کیف و کفش در کرجطراحی دکوراسیون داخلی مغازه کیف و کفش در کرج
  • طراحی دکوراسیون داخلی مغازه کتاب فروشیطراحی دکوراسیون داخلی مغازه کتاب فروشی
  • طراحی دکوراسیون مغازه کت و شلوار در تهران و کرجطراحی دکوراسیون مغازه کت و شلوار در تهران و کرج
  • طراحی دکوراسیون داخلی مغازه پوشاکطراحی دکوراسیون داخلی مغازه پوشاک
تایج جستجو طراحی
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
الگو های آماده طراحی پاکت/اورجینال آموزش طراحی روی تی شرت / اورجینال نرم افزار طراحی کابینت آشپزخانه+10000مد جدید و زیبای کابینت /2دی وی دی / اورجینال پلان ویتایل ونقشه های معماری وعمران به همراه نرم افزار طراحی کابینت/اورجینال
     

الگو های آماده طراحی پاکت/اورجینال

اگر می خواهید طرح های حرفه ای برای تی شرت هایتان طراحی کنید

فارسی / اورجینال/2 دی وی دی

حرفه ای ترین نرم افزارهای طراحی کابینت با مثالهای آماده برای هر برنامه

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش طراحی سایت با جوملا + نرم افزار مربوطه + 600 قالب آماده /اورجینال آموزش کامل طراحی کابینت(3دی وی دی)/اورجینال آموزش طراحی دکوراسیون داخلی کابینت و آشپزخانه اورجینال پلان ها وجزئیات به همراه نرمافزار طراحی کابینت وسمپل های آماده /اورجینال
     

آموزش طراحی سایت با جوملا + نرم افزار مربوطه + 600 قالب آماده /اورجینال

آموزش کامل طراحی کابینت(3دی وی دی)/اورجینال

آموزش طراحی دکوراسیون داخلی / کابینت و آشپزخانه اورجینال

پلان ها وجزئیات به همراه نرمافزار طراحی کابینت وسمپل های آماده /اورجینال

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش جامع طراحی کابینت(3دی وی دی)محصول شرکت SMALLBONE انگلیس/اورجینال مجموعه نرم افزارهای طراحی آشپزخانه کابینت دکور(3بعدی)/اورجینال آموزش طراحی دکوراسیون داخلی / اورجینال موزش حرفه طراحی و ساخت بنر تبلیغاتی ویژه اینترنت اورجینال-617
     

شامل 3 دی وی دی

بهمراه نرم افزار نقشه کشی سریع با کارایی سریع و آسان

به همراه 50 ایده برتر از طراحان و معماران

در این مجموعه آموزش ساخت حرفه ای بنر های ثابت و متحرک را می آموزید..

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش طراحی ماشین از ابتدا تا انتها Car drawing آموزش طراحی آموزش طراحی منظره با رنگ روغن اموزش طراحی ناخن /اورجینال-499
     

استراتژی طراحی ماشین-تناسبات ابتدایی-ساخت سه بعدی و..

آموزش طراحی با مداد
به همراه محیط کاربردب و جذاب
کیفیت اورجینال

آموزش تمام تکنیک ها و ترفندهای نقاشی منظره با رنگ روغن
اوریجینال

زیبا کردن ناخن هایتان در عرض چند دقیقه

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
نرم افزار Pro Engineer 5.0 در زمینه طراحی قطعات و قالبهای صنعتی-اورجینال آموزش طراحی از مدل آموزش طراحی با پاستل و ذغال طراحی و مدلسازی قطعات صنعتی CATIA collection 32 bit ver 2 -اورجینال
     

-اورجینال-مدل سازی در Pro/E بر اساس مدل سازی سه بعدی(solid) بنا شده است.

آموزش کامل طراحی با مداد و زغال از روی مدل

کیفیت اورجینال

روشی متفاوت در نقاشی
آموزش کامل نقاشی با پاستل و ذغال
اورجینال

دارای اتوران اختصاصی به همراه فیلم آموزشی نصب و فعال سازی و...

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
JEWEL طراحی جواهرات -اورجینال آموزش جامع طراحی طلا و جواهرات-اورجینال آموزش راینوبرای طراحی جواهرات مقدماتی- متوسطه-اورجینال اموزش طراحی با پاستل و زغال- اورجینال
     

تشخیص خودکار نوع سیستم عامل (32 یا 64 بیتی) و نصب برنامه متناسب
و...

ماتریکس یکی از افزونه‌های قدرتمند و محبوب راینو در زمینه #طراحی_جواهرات است.

آموزش راینو ، مطرح ترین نرم افزار مدلسازی برای طراحی جواهرات

در مجموعه آموزش طراحی با پاستل و زغال، به شما آموزش داده می شود

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش طراحی از مدل - اورجینال آموزش طراحی تکنیک سیاه قلم طبیعت بی جان - اورجینال نرم افزارهای تخصصی طراحی طلا و جواهرات GOLD JEWEL DESIGN آموزش جامع طراحی وب سایت با جوملا
     

جفری واتس (Jeffrey Watts) یک نقاش برجسته و نیز یک معلم و مربی اصول هنری است

سیاه قلم از علاقمندی های نقاشان و دستداران هنر نقاشی است

دارای اتوران اختصاصی، شامل فیلم آموزشی نصب

جوملا! به زبان پی‌اچ‌پی نوشته شده‌ است و از پایگاه داده مای‌ SQLاستفاده می‌کند.

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
نرم افزار WORD PRESS - آموزش طراحی و پیاده سازی وب سایت نرم افزار Kitchen Design Assistant - نرم افزارهای مورد نیاز برای طراحی آشپزخانه و کابینت مجموعه کامل نرم افزار طراحی آسان گزارش های تعاملی Crystal reports Collection نرم افزار قدرتمند طراحی سه بعدی CINEMA 4D
     

از سطح مقدماتی تا سطح پیشرفته

نرم افزارهای مورد نیاز برای طراحی آشپزخانه و کابینت

مجموعه کامل نرم افزار طراحی آسان گزارش های تعاملی

یکی از نرم افزارهای حرفه ای در زمینه طراحی سه بعدی می باشد.

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
طراحی کابینت و آشپزخانه - اورجینال مجموعه آموزشی Proteus Pro - آموزش نرم افزار طراحی و شبیه سازی مدارات الکترونیکی-اورجینال طراحی قالبCatia2013-طراحی قالب تزریق پلاستیک-ورقکاری-کامل ترین مجموعه آموزشی به زبان فارسی-اورجینال طراحی با زغال - Step By Step - From Beginner to Advanced-اورجینال
     

توضیحات و راهنمای برنامه به صورت فارسی

اتوران اختصاصی با امکان جستجو

Proteus Professional نرم افزاری برای طراحی خودکار مدارات الکتریکی می باشد.

نوار ابزار Cutting
نوار ابزار Stamping
و ...

اطلاعات درباره روش های مختلفی که ژامینگ وو برای طراحی خود از آنها استفاده می کند

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
طراحی با مداد Drawing With Pencil-اورجینال آموزش کاربردی دایرکتور - طراحی و کدنویسی برنامه های چند رسانه ای-اورجینال آموزش ارکد - طراحی و رسم مدارات الکترونیکی-اورجینال آموزش پروتئوس - طراحی و تحلیل مدارات الکترونیکی-اورجینال
     

آموزش به شیوه مالتی مدیا ( با امکان چاپ )
قابل اجرا به روی کامپیوتر

بیش از 7 ساعت مطالب آموزشی
آموزش به شیوه مالتی مدیا

نرم افزار OrCad یکی از قدیمی ترین و قدرتمند ترین نرم افزار های رسم شماتیک است

سری مهندسی برق الکترونیک از پایه تا پیشرفته
حاوی 21 ساعت آموزش تعاملی


  صفحه:

 
1 2 3              

Related Post

شاید دوست داشته باشید:

آشپزخانه کوچک من: چیپس میوه

خوب این هم چیس میوه های شب یلـــــــــــــــــــــدا اما متاسفانه از اون همه میوه ای که درست کردم و خشک […]

پخت مرغ ساده

عکسهای ارسالی کاربران تاریخچه کیک نکات مهم و مفید در پخت کیک کاربرد ژلاتین مقیاس اندازه گیری مواد تایج جستجو طراحی […]

آشپزخانه

عکسهای ارسالی کاربران تاریخچه کیک نکات مهم و مفید در پخت کیک کاربرد ژلاتین مقیاس اندازه گیری مواد تایج جستجو طراحی […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.