لاک ناخن کیوب کنویس-26 | مو تن رو

blog0 بانوان , , , , , ,

لاک ناخن کیوب کنویس

برای داشتن دستان زیبا جوان وجذاب چه فاکتورهایی برای تان اهمیت دارد؟ پوستی صاف و نرم یا ناخن های بلند و رنگین؟ همه ی اینها با هم چه غوغایی به پا می کند. مگر می شود به دنبال زیبایی باشید و از اعجاز زیبایی دستهای زیبا غافل شوید؟

اگر به دنبال همه اینها هستید آدرس درستی آمده اید اینجا قصد داریم رنگین کمانی از زیبایی را برای تان معرفی کنیم تا بیشتر با برند محبوب کنویس آشنا شوید. لاک های این برند به هیچ عنوان مضر نیستند و روی ناخن زردی ایجاد نمی کنند.لاک کنویس با رنگ های شارپ و زنده توانسته اسم و رسمی برای خود دست و پا کند. ماندگاری یک اصل مهم در زیبایی هست که لاک ناخن کیوب کنویس این خصوصیت را نیز دارد براش آن با پهنای مناسبی که دارد تمام ناخن را پوشش می دهد و نقطه ای را جا نمی گذارد.رنگ بندی این لاک برای هر سلیقه ای یک پیشنهاد دارد و کاملا با پوشش و ماندگاریش توانسته خود را در دل مشتریانش جا کند.

لاک ناخن کیوب کنویس با غلظت مناسبی که دارد با یکبار لاک زدن پوشش کامل ایجاد میکند این لاک روی ناخن زود خشک می شود و کلافه تان نمی کند.

لاک ناخن را همه خانم ها دوست دارند از دختر خانم های کم سن وسال گرفته تا خانم های مسن.برای داشتن دستان زیبا و استایل مناسب به زیبایی نا خن هایتان اهمیت بدهید و آنهارا به زیبایی بیارایید. خانمی با دستان زیبا و ناخن های همیشه مرتب و لاک زده در هر محفلی که باشد می درخشد.

شما می توانید از لاک ها در طراحی و تزیین ناخن هم استفاده نمایید و ناخن هایتان را به زیبایی بیارایید.

تأثیر استفاده

لاک ناخن کیوب کنویس برای هر رنگ پوستی پیشنهادی دارد. اگر رنگ پوست دستتان تیره و سبزه است از لاک هایی با رنگ ملایم تر استفاده کنید و اگر رنگ پوست دستتان رنگ پریده و روشن است از رنگ لاک تیره تر و تند تر استفاده کنید.برای پوستهای روشن و رنگ پریده از رنگهای آبی و سبز روشن ترجیحا استفاده نکنید مگر اینکه اصرار به ست کردن با لباسی را دارید. در کل انتخاب رنگ لاک کاملا سلیقه ای است و قاعده و قانون  از پیش تعیین شده ای ندارد.

Related Post

شاید دوست داشته باشید:

لیست قیمت لاک ناخن نرمال مرجانی هایلی (شماره ۳،۴،۵،۶) | ترب

فهرست لاک ناخن نرمال مرجانی هایلی (شماره ۳،۴،۵،۶) – شیک بگ shikbag › آرایشی › ناخن › لاک ناخن خرید […]

ظرف غذا گرم نگهدارنده برای مدرسه

  فهرست توضیحاتRelated Post توضیحات ظرف غذا گرم نگهدارنده برای مدرسه ، با برند پریموس و حجم ۴۰۰ سی سی، […]

لیست قیمت خرید پکیج طراحی ناخن مایا

    پکیج طراحی ناخن پکیج طراحی ناخن مانیا پکیج طراحی ناخن مایا خرید پکیج طراحی ناخن مایا قیمت پکیج […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.