۲۰ مدل کابینت آشپزخانه مدرن | دکوراسیون داخلی | دکورلند

blog0 طراحی ,

با این ۲۰ مدل کابینت آشپزخانه وقت آن رسیده که رنگ و لعاب جدیدی به آشپزخانه خود بدهید. چه شما مدل های کلاسیک را دوست داشته باشید و یا مدل های مدرن تر را بپسندید این ایده های طراحی  بسیار فراتر از موارد ساده قدیمی رفته اند.

۱- شیاردار

مدل کابینت آشپزخانه

مادلین استوارت آشپزخانه‌های “روستایی مدرن” با کابینت‌های شیاردار مینیمالیستی سبز روشن در خانه‌های کالیفرنیا را باب کرد. او می‌گوید، «آشپزخانه باید تا حدودی مردانه، و در عین حال گرم و پذیرا باشد».

 

۲- کهنه نما

مدل کابینت آشپزخانه

کریستینا روتمن طراح داخلی توضیح می‌دهد، «می‌خواستم این رنگ‌های تکان دهنده تاکید کند فضای آشپزخانه قلب سرزنده وشاداب خانه است». برای رسیدن به این آبی وینتاژ، کمی لعاب قهوه‌ای مایل به زرد تیره به کابینت‌ها زده شد، سپس با لعاب فیروزه‌ای رنگ‌آمیزی شد. سنباده زدن، نقطه نگاری کردن، و تراش نمای فرسوده آن را تکمیل کرد.

 

۳- رنگآمیزی چوب کاج

مدل کابینت آشپزخانه

در یک آشپزخانه ساحلی با الهام از شن و تخته پاره‌های روی آب، رنگ کابینت‌ها با نور تغییر می‌کند، اما زمینه خاکستری آن همواره تکمیل کننده آویز آهنی و هود استیل است.

 

۴- فیروزه

مدل کابینت آشپزخانه

هنگامی که از پشت شیشه یک آشپزخانه کلبه‌ای به کابینت‌ها نگاه می‌کنیم، نمای فیروزه‌ای شگفت‌انگیز باعث نشاط در رنگ سفید قدیمی می‌شود.

 

۵- برجسته

مدل کابینت آشپزخانه

همانند آپارتمان‌های طراحی شده توسط اریک کولر در خیابان پارک، با افزایش پایه کابینت تمیز کردن آنها آسان می‌شود. خرده‌های بشقاب و وسایل زیر آن انباشته نمی‌شوند و همچنین مزیت نور اضافی در فضا را هم داریم.

 

۶- دریچه‌دار

کابینت آشپزخانه

طراح گری مک بورنی به ریشه خانه‌های قایقی نانتاکت با تاثیر از فضای دریایی افتخار می‌کند. او توضیح می‌دهد، «می‌خواستم شبیه یک آشپزخانه روی قایق باشد». او برای تفریح، پنجره‌های دریچه دار عجیبی را هم به بالای اجاق گاز اضافه کرد.

 

۷- مواد ترکیبی

مدل کابینت آشپزخانه

در یک خانه کالیفرنیایی جی گریفیث طراح از چوب صنوبر داگلاس برای کابینت استفاده کرد و برای مطابقت با نمای لوازم آشپزخانه فلزی کشوهای ضد زنگ را نصب نمود.

 

۸- نرده‌های چوبی

مدل کابینت آشپزخانه

طراح کن فالک رنگ سفید تازه و چوب ضربه خورده را در یک خانه تعطیلات تلفیق کرد که هم جذاب و هم آرامش‌بخش است. کابینت و قاب‌ آن از نرده‌های قدیمی ساخته شده است و دسته‌های آن در واقع از جنس لوله گالوانیزه است.

 

۹- خط دار

مدل کابینت آشپزخانه

طراح این فضای سرزنده آشپزی، کارین ادواردز، می‌گوید، «صاحبان خانه یک آشپزخانه مدرن و درخشان می‌خواستند که احساس سرما نداشته باشد، به همین خاطر ما گرما ونور را انتخاب کردیم». جلای نهایی روی قاب‌های لمینیت اروپایی باعث انعکاس نور به داخل اتاق می‌شود.

 

۱۰- بلوط WIRE-BRUSHED

مدل کابینت آشپزخانه

کابینت‌های تیره طرح دار جنس چوب بلوط، دیوارهای سیمان و گچ، پیشخوان (کانتر) مرمر، و ظروف برنزی ریخته جزو نکان برجسته این آشپزخانه در حومه مریلند است. پاتریک ساتن، طراح این آشپزخانه می‌گوید، «در اینجا احساسی از آرامش و راحتی مستولی است که از مواد روستیک خانه می‌آید». «نمای آن نیمه روستایی و نیمه صنعتی است.»

 

۱۱- توری محافظ پرندگان

مدل کابینت آشپزخانه

با تبدیل یک اصطبل سابق به یک آشپزخانه سطح بالا و ماهرانه، طراح میک دجولیو جلوه‌های مدرن و سبک خانه‌های مزرعه را به یک ساختمان اصیل ییلاقی اضافه کرد. توری محافظ پرندگان، بخشی از انبار غله محلی، در کابینت یکی از سه اصطبل اسب تغییر کاربری یافته استفاده شد.

 

۱۲- لاکی

مدل کابینت آشپزخانه

طراح مایلز رد در پوشش یک آشپزخانه نیویورکی با رنگ سبز تیره تردید نکرد. او می‌گوید، «ما در رنگ را پمپاژ کردی و کمی به آن لاک اضافه کردیم تا زنده و براق شود». حتی یخچال فریزر هم براق شد.

 

۱۳- جلو شیشه‌ای

شیشه‌های جلوی تمیز و براق می‌تواند باعث جلوه یک مجموعه ظروف غذاخوری زیبا شود، درست مثل این آشپزخانه ظریف که توسط کتی ریدر طراحی شده است. بهتر از آن اینکه، یک نردبان متحرک به آشپز ساختمان اجازه می‌دهد به راحتی و با دقت انبار را بررسی کند.

 

۱۴- برش دار

مدل کابینت آشپزخانه

در یک آپارتمان ۲۹۵ متر مربعی طراحی شده توسط نیک اولسن، آشپزخانه با کمک یک نوار تزئینی گراس گرین با یک پنل نورانی شطرنجی زیبا شده است.

 

۱۵- کشویی

مدل کابینت آشپزخانه

درهای کابینت دست‌ساز این آشپزخانه سبک ژاپنی به صورت هوشمندانه به جای باز شدن، کشویی کنار می‌روند و جای کمتری را می‌گیرند.

 

۱۶- تزئینی

مدل کابینت آشپزخانه

در آپارتمان ۶۴۰ متر مربعی بیل بروک اسمیت در نیویورک، آشپزخانه به کمک درهای تاشو از نشیمن پنهان شده است. اما مهمانان خوش شانس با شرک کشیدن به داخل آشپزخانه با کابینت‌های طلاکاری شده پر زرق و برقی روبرو خواهند شد.

 

۱۷ – فولاد ضد زنگ

کابینت آشپزخانه

طراح آنیک پیرسون از کاتالوگ قایقران‌ها برای پوشش آشپزخانه سبک دریایی استفاده کرده است. ریل و دسته‌های کابینت از لوله فولاد ضد زنگ و درپوش و پایه از Go2marine ساخته شده‌اند. حلقه‌های تنظیم کننده پایه کابینت متعلق به شرکت تجهیزات Bo’sun هستند. پیرسون می‌گوید، «این یک طرح سفارشی است که نمی‌توانید از مغازه‌های تجهیز آشپزخانه بخرید.»

 

۱۸- قاب پارچه‌ای

کابینت آشپزخانه

اضافه کردن پرده به شیشه جلویی کابینت به رنگ و روی آن می‌افزاید و ایرادهای آن را پنهان می‌کند. طراح این آشپزخانه دالاسی، شانون باورز می‌گوید، «من این طراحی را انجام دادم تا نمای آشپزخانه را دگرگون کنم.» «کابینت پشت کابینت،، در پشت در خسته کننده است. و من عاشق این نوارهای سبزرنگ هستم.»

 

۱۹- شیشه مات

کابینت آشپزخانه

با استفاده از شیشه‌های مات و تیره از مزیت هر دو دنیا بهره‌مند شوید- نمای پایانی آن روشن و شفاف به نظر می‌رسد، اما هنوز یک انبار مخفی دارد. در این آشپزخانه شیکاگویی، طراح سوزان کلتزین فضا را با کابینت‌های خاکستری و وسایل جدید با ترکیب فلزات دگرگون کرد.

 

۲۰- با الهام از سبک بلژیکی

کابینت آشپزخانه

الن نیون به دنیال یک قفسه بلژیکی سنتی برای آشپزخانه خانوادگی خود در لانگ آیلند بود. رنگ‌های گریسیل یک کنتراست ظریف با رنگ‌های روشن در هر جای خانه ایجاد می‌کند.

 

تایج جستجو طراحی
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
الگو های آماده طراحی پاکت/اورجینال آموزش طراحی روی تی شرت / اورجینال نرم افزار طراحی کابینت آشپزخانه+10000مد جدید و زیبای کابینت /2دی وی دی / اورجینال پلان ویتایل ونقشه های معماری وعمران به همراه نرم افزار طراحی کابینت/اورجینال
     

الگو های آماده طراحی پاکت/اورجینال

اگر می خواهید طرح های حرفه ای برای تی شرت هایتان طراحی کنید

فارسی / اورجینال/2 دی وی دی

حرفه ای ترین نرم افزارهای طراحی کابینت با مثالهای آماده برای هر برنامه

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش طراحی سایت با جوملا + نرم افزار مربوطه + 600 قالب آماده /اورجینال آموزش کامل طراحی کابینت(3دی وی دی)/اورجینال آموزش طراحی دکوراسیون داخلی کابینت و آشپزخانه اورجینال پلان ها وجزئیات به همراه نرمافزار طراحی کابینت وسمپل های آماده /اورجینال
     

آموزش طراحی سایت با جوملا + نرم افزار مربوطه + 600 قالب آماده /اورجینال

آموزش کامل طراحی کابینت(3دی وی دی)/اورجینال

آموزش طراحی دکوراسیون داخلی / کابینت و آشپزخانه اورجینال

پلان ها وجزئیات به همراه نرمافزار طراحی کابینت وسمپل های آماده /اورجینال

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش جامع طراحی کابینت(3دی وی دی)محصول شرکت SMALLBONE انگلیس/اورجینال مجموعه نرم افزارهای طراحی آشپزخانه کابینت دکور(3بعدی)/اورجینال آموزش طراحی دکوراسیون داخلی / اورجینال موزش حرفه طراحی و ساخت بنر تبلیغاتی ویژه اینترنت اورجینال-617
     

شامل 3 دی وی دی

بهمراه نرم افزار نقشه کشی سریع با کارایی سریع و آسان

به همراه 50 ایده برتر از طراحان و معماران

در این مجموعه آموزش ساخت حرفه ای بنر های ثابت و متحرک را می آموزید..

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش طراحی ماشین از ابتدا تا انتها Car drawing آموزش طراحی آموزش طراحی منظره با رنگ روغن اموزش طراحی ناخن /اورجینال-499
     

استراتژی طراحی ماشین-تناسبات ابتدایی-ساخت سه بعدی و..

آموزش طراحی با مداد
به همراه محیط کاربردب و جذاب
کیفیت اورجینال

آموزش تمام تکنیک ها و ترفندهای نقاشی منظره با رنگ روغن
اوریجینال

زیبا کردن ناخن هایتان در عرض چند دقیقه

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
نرم افزار Pro Engineer 5.0 در زمینه طراحی قطعات و قالبهای صنعتی-اورجینال آموزش طراحی از مدل آموزش طراحی با پاستل و ذغال طراحی و مدلسازی قطعات صنعتی CATIA collection 32 bit ver 2 -اورجینال
     

-اورجینال-مدل سازی در Pro/E بر اساس مدل سازی سه بعدی(solid) بنا شده است.

آموزش کامل طراحی با مداد و زغال از روی مدل

کیفیت اورجینال

روشی متفاوت در نقاشی
آموزش کامل نقاشی با پاستل و ذغال
اورجینال

دارای اتوران اختصاصی به همراه فیلم آموزشی نصب و فعال سازی و...

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
JEWEL طراحی جواهرات -اورجینال آموزش جامع طراحی طلا و جواهرات-اورجینال آموزش راینوبرای طراحی جواهرات مقدماتی- متوسطه-اورجینال اموزش طراحی با پاستل و زغال- اورجینال
     

تشخیص خودکار نوع سیستم عامل (32 یا 64 بیتی) و نصب برنامه متناسب
و...

ماتریکس یکی از افزونه‌های قدرتمند و محبوب راینو در زمینه #طراحی_جواهرات است.

آموزش راینو ، مطرح ترین نرم افزار مدلسازی برای طراحی جواهرات

در مجموعه آموزش طراحی با پاستل و زغال، به شما آموزش داده می شود

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش طراحی از مدل - اورجینال آموزش طراحی تکنیک سیاه قلم طبیعت بی جان - اورجینال نرم افزارهای تخصصی طراحی طلا و جواهرات GOLD JEWEL DESIGN آموزش جامع طراحی وب سایت با جوملا
     

جفری واتس (Jeffrey Watts) یک نقاش برجسته و نیز یک معلم و مربی اصول هنری است

سیاه قلم از علاقمندی های نقاشان و دستداران هنر نقاشی است

دارای اتوران اختصاصی، شامل فیلم آموزشی نصب

جوملا! به زبان پی‌اچ‌پی نوشته شده‌ است و از پایگاه داده مای‌ SQLاستفاده می‌کند.

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
نرم افزار WORD PRESS - آموزش طراحی و پیاده سازی وب سایت نرم افزار Kitchen Design Assistant - نرم افزارهای مورد نیاز برای طراحی آشپزخانه و کابینت مجموعه کامل نرم افزار طراحی آسان گزارش های تعاملی Crystal reports Collection نرم افزار قدرتمند طراحی سه بعدی CINEMA 4D
     

از سطح مقدماتی تا سطح پیشرفته

نرم افزارهای مورد نیاز برای طراحی آشپزخانه و کابینت

مجموعه کامل نرم افزار طراحی آسان گزارش های تعاملی

یکی از نرم افزارهای حرفه ای در زمینه طراحی سه بعدی می باشد.

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
طراحی کابینت و آشپزخانه - اورجینال مجموعه آموزشی Proteus Pro - آموزش نرم افزار طراحی و شبیه سازی مدارات الکترونیکی-اورجینال طراحی قالبCatia2013-طراحی قالب تزریق پلاستیک-ورقکاری-کامل ترین مجموعه آموزشی به زبان فارسی-اورجینال طراحی با زغال - Step By Step - From Beginner to Advanced-اورجینال
     

توضیحات و راهنمای برنامه به صورت فارسی

اتوران اختصاصی با امکان جستجو

Proteus Professional نرم افزاری برای طراحی خودکار مدارات الکتریکی می باشد.

نوار ابزار Cutting
نوار ابزار Stamping
و ...

اطلاعات درباره روش های مختلفی که ژامینگ وو برای طراحی خود از آنها استفاده می کند

     
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
طراحی با مداد Drawing With Pencil-اورجینال آموزش کاربردی دایرکتور - طراحی و کدنویسی برنامه های چند رسانه ای-اورجینال آموزش ارکد - طراحی و رسم مدارات الکترونیکی-اورجینال آموزش پروتئوس - طراحی و تحلیل مدارات الکترونیکی-اورجینال
     

آموزش به شیوه مالتی مدیا ( با امکان چاپ )
قابل اجرا به روی کامپیوتر

بیش از 7 ساعت مطالب آموزشی
آموزش به شیوه مالتی مدیا

نرم افزار OrCad یکی از قدیمی ترین و قدرتمند ترین نرم افزار های رسم شماتیک است

سری مهندسی برق الکترونیک از پایه تا پیشرفته
حاوی 21 ساعت آموزش تعاملی


  صفحه:

 
1 2 3              

Related Post

شاید دوست داشته باشید:

شرکت تولیدی صنعتی پرشیا استیل مجری و تولید کننده تجهیزات …

نمايشگاه ها     تایج جستجو طراحی                       الگو های آماده […]

سحر پلاست | کارخانه تولید پلاستیک

کارخانه تولید پلاستیک سحر کارخانه تولید پلاستیک سحر یکی از معتبر ترین تولیدکنندگان محصولات پلاستیکی در ایران می باشد که […]

پهپاد

پرندهٔ هدایت‌پذیر از دور یا به‌اختصار: پَهپاد[۱] که به آن هواپیمای بدون سرنشین نیز می‌گویند، نوعی هواگردهدایت‌پذیر از راه دور […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.