طراحی سفره خانه سنتی محیطی پر از آرامش با استفاده از …

blog0 طراحی ,

 

از دیگر المانهای مورد استفاده در معماری ایرانی رواق می باشد که با توجه به فضا به صورت طاق هایی دکوراتیو بر جداره های بی روح سالن اصلی نشست و جانی به آن بخشید.

جداره های سالن سفره خانه با آجرهای سفید طراحی شد که هم بتواند بافت زیبای خود را نشان دهد و همچنین رنگ سفید آن از کوچک نمودن فضا جلوگیری نماید.

سقف فضا به دلیل تاسیساتی که از آن رد میشد  به صورتی دیزاین شد که ارتفاع سقف را بیش از حد کوتاه نکرده همچنین پوشش مناسبی برای تاسیسات باشد که با طراحی نوارهای گره چینی هارمونی فضا را کامل و فضایی منسجم ایجاد نمود.

برای نورپردازی فضا از طراحی سقف و جداره سازی های کمک گرفتیم و با نورپردازی عمومی برای کل فضا، نورپردازی موضعی برای تخت ها و نورپردازی های تاکیدی برای بخش های ویژه صورت گرفت.

کفسازی فضا قبلا انجام شده بود و کارفرما تاکید داشتند که با همان متریال کف ادامه کار صورت گیرد بنابراین برای ایجاد انسجام و هارمونی کل فضا از این متریال در بخش های دیگر فضا نیز استفاده شد تا بتوانیم کلیتی واحد داشته باشیم.

بخش celebrity  بصورت کامل با پارتیشن های جداکننده از بخش سالن تفکیک شد تا بتواند فضایی مجزا برای خواست ها و نیازهای مربوط به این بخش از سفره­خانه داشته باشد اما جهت حفظ انسجام و هارمونی کل فضا در طراحی به مانند سایر بخش های سفره خانه دیزاین شد.

گروه معماری آرامو دیزاین طراح و مجری جدیدترین طرح های اتاق خواب ، اتاق های نشیمن ، آشپزخانه , بازسازی منازل

شاید دوست داشته باشید:

قیمت کابینت ممبران | محاسبه انلاین | بزرگترین کارخانه …

  فهرست تماس با ماچوبآدرس دفتر مرکزی:آدرس کارخانه : تماس با ماچوب آدرس دفتر مرکزی: پاسداران , ابتدای بوستان هشتم […]

بانکه شیشه ای

  دکوری مصرفی لوکس, مناسبت ها, نمکدان و جا ادویه این نوع بانکه شیشه ای به عنوان جا ادویه ای […]

خرید مجسمه در تنوع بسیار بالا و قیمت‌های بسیار عالی …

  فهرست خرید مجسمه در تنوع بسیار بالا و قیمت‌های بسیار عالیخرید مجسمهاسب ترویتلسکوپ نوستالژیکجغد سرامیکی بد دهنجغد سرامیکی مودبماهی […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[breadcrumb]
[breadcrumb]