ویرایش نیتیو مقالات تخصصی با گواهینامه بین المللی از …

blog0 زبان انگلیسی , ,

 

خدمات ویرایش زبان انگلیسی

مقدمه :

بهترین پژوهش ها و مقالات علمی اگر در نگاه اول حاوی اشکالات نگارشی یا ضعف در ساختار جملات باشد، توسط داوران تایید نمی شود و از نظر خوانندگان نیز قابلیت اعتماد ندارد. مهم نیست که مطالعه شما چه قدر دارای نوآوری در موضوع یا روش تحقیق باشد، همین که در شروع مقاله ایرادات نگارشی به چشم بخورد، شانس جلب نظر داوران و البته خوانندگان را از دست می دهید. مقاله شما حاصل مدتها پژوهش و صرف زمان برای تهیه گزارش تحقیقات است. بنابراین بسیار مهم است که توسط افراد متخصص بازبینی شده و عاری از اشکالات زبانی باشد. انتشارات کوثر با خدمات متنوع ویرایش و ترجمه به نویسندگان ایرانی کمک می کند با قیمت مناسب و با اطمینان خاطر از کیفیت خدمات؛ مقالات خود را توسط متخصصین ترجمه و ویراستاری نمایند.

 

نوع خدمات :

در حال حاضر خدمات ویراستاری مقالات علمی انگلیسی و فارسی نیز در سه سطح مختلف در حال انجام است.

جدول زیر حاوی توضیحات دقیق در خصوص خدمات مختلف ماست:

 

ویرایش فارسی استاندارد
ویرایش انگلیسی استاندارد
ویرایش انگلیسی پیشرفته

۱،۰۰۰ ریال
۱،۵۰۰ ریال
۲،۴۰۰ ریال

(هر کلمه)
(هر کلمه)
(هر کلمه)
ویرایش تخصصیویرایش انگلیسی Double Checkگواهینامه بین المللی ادیت از کشور هلندرفع اشتباهات تایپی، نشانه گذاری، خطاهای املائیانتخاب کلمات، پیشنهاد برای بخش های نامفهومرفع اشکالات گرامریبررسی درصد مشابهت با نرم افزار iThenticateامکان یکبار درخواست بازبینی مجدد بعد از ادیت
۷ روز کاری
۷ روز کاری
۷ الی ۱۰ روز کاری
زمان تحویل
برای سفارش هر یک از پکیج های فوق اینجا را کلیک نمایید

 

آخرین بار در ۱۵ مهر ماه ۱۳۹۷ ( Oct 2018 ) به روز رسانی شده است.

 

هزینه ها :

  • هزینه خدمات ادیت بر اساس تعداد کلمات مقاله محاسبه میشود (تعداد کلمات در فی هر کلمه ضرب میشود). و پرداخت هزینه از طریق درگاه پرداخت آنلاین یا انتقال به کارت امکان پذیر است. (در محاسبه تعداد کلمات اسم نویسندگان و منابع را از مقاله حذف میکنیم).
  • نویسندگان نیز می بایست هر قسمت از مقاله را که قصد ویرایش آن را ندارند بصورت هایلایت زرد درآورده و سپس مقاله را در قسمت سفارش آپلود نمایند.
  • دانشگاهها، مجلات، انجمنهای علمی و سازمانهای پژوهشی که حجم کار ترجمه یا ویراستاری آنها در طی سال زیاد است میتوانند با ارسال درخواست، از تخفیفهای ویژه برای سازمانها استفاده کنند.
  • همچنین کسانی که قبلا از خدمات دیگر ما نظیر کارگاههای آموزشی، ترجمه یا ادیت و … استفاده کرده باشند میتوانند همواره از کدهای تخفیف بهره مند شوند.

 

تضمین بازگرداندن وجه، آیین نامه :

برای اطلاع از آیین نامه و نحوه درخواست بازگرداندن وجه، لطفا به این لینک مراجعه نمایید.

 

شاید دوست داشته باشید:

دانلود SmartEdit v3.421

 کلمات کلیدی: analyze, investigate word structure, find cliche, word structure, punctation, redundancy, content analysis, ویرایش, ویرایشگر, ویرایش متن, ویرایشگر متن, […]

ویرایش مقاله انگلیسی در اولین سایت ترجمه تخصصی ایران …

 توضیحات آیتم ویرایش مقاله انگلیسی در اولین سایت ترجمه تخصصی ایران ویرایش مقاله انگلیسی نقش مهمی در بالا بردن کیفیت […]

ویرایش مقاله | ویرایش نیتیو | سفارش ویرایش متن مقالات …

 پارافریز چیست؟ در چه مواردی پارافریز مقاله ضرورت دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[breadcrumb]
[breadcrumb]