موسسه ایران تایپیست

blog0 زبان انگلیسی , ,

 

  • راهنمای سفارش آنلاین: برای ثبت سفارش آنلاین، کافی است در وبسایت ثبت نام نمایید و بلافاصله سفارش خود  ثبت نمایید تا در کمتر از ۱۰ دقیقه به صورت رایگان برایتان فاکتور صادر شود. هم اکنون آنلاینیم!                                                                                                                                                        

ترجمه مقاله: دسته بندی  ۱۴۰۰۰ مترجم متخصص در تمامی رشته ها و گرایش ها، آزمونهای آنلاین ترجمه، نظرات شما کاربران، تیم بازبینی ترجمه مقاله و مدیریتی ویژه، شما را با چند کلیک به بهترین ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی برای تامین مطالب پایان نامه، پروژه دانشگاهی یا سازمانی می رساند. برای ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی ویژه چاپ مقاله در مجله ISI و IEEE و … نیز با تاکید بر سابقه مترجمین در موسسه ایران تایپیست، رشته و دیتا ماینینگ مترجمین اقدام به انتخاب مترجمین ویژه نمودیم تا بهترین کیفیت ترجمه مقاله به دست شما برسد.

ترجمه فوری: روزانه حدود ۱۰۰۰۰۰ کلمه در ایران تایپیست ترجمه می شود. ترجمه فوری را در هر زمانیکه بخواهید، برایتان آماده میکنیم. اگر مقاله ایی دارید که فورا باید ترجمه و در مجله ایی سابمیت یا در کلاس ارائه نمایید و زمان برایتان بسیار حیاتی است، ایران تایپیست میتواند گزینه مطلوبی برای ترجمه فوری باشد، چون همیشه با وسواس به زمان تحویل می نگرد و با برنامه ریزی های خاص و استفاده از مترجم های فوری امکان تاخیر را  به کمترین حد ممکن رسانده است. 

ترجمه تخصصی: تضمین تخصصی بودن ترجمه ها را با برگزاری آزمون آنلاین تخصصی مبتنی بر رشته، دسته بندی مترجمین، پایش دائمی ترجمه تخصصی توسط تیم بازبینی، بررسی نظرات تک تک کاربران، امتیاز دهی مترجمین متخصص و از همه مهمتر ارجاع تخصصی ترجمه ها به  مترجم متخصص در همان رشته، فراهم نمودیم.

ترجمه کتاب: برای کنترل دغدغه کیفیت ترجمه کتاب، به شما قبل از پرداخت، چندین نمونه ترجمه رایگان از کتابتان،  هدیه داده می شود تا به راحتی بتوانید بهترین مترجم ممکن را برای ترجمه کتاب خودتان انتخاب نمایید. اگر به دنبال سرعتی بی نظیر برای ترجمه کتاب خودتان هستید میتوانید درخواست کنید دو یا سه و یا حتی چهار مترجم به صورت همزمان ترجمه کتاب شما را شروع کنند و اگر میخواهید به صورت اقساط پرداخت کنید، امور مالی موسسه برایتان پیش نهاد های جذابی برای ترجمه کتاب شما خواهد داشت.

تایپ: موسسه ایران تایپیست با بیش از ۲۹۰۰۰ تایپیست، برای اولین بار در سال ۱۳۸۸ اقدام به دسته بندی تایپیست ها و ارجاع تخصصی تایپ ها برای کاهش غلط املایی تایپتایپ کتاب، تایپ از دستنویس، تایپ از فایل صوتی و البته تایپ فرمول ها، رسم نمودار و شکل، تایپ در محیط ورد، زرنگار و تایپ لاتکس و همچنین صفحه آرایی پایان نامه، صفحه آرایی کتاب در محیط ورد و ایندزاین نموده است. هر گونه تایپ فوری با ظرفیت تایپ ۳۰۰۰ صفحه در یک روز با کمترین هزینه تایپ قابل انجام است. کافی است فقط یک بار کیفیت تایپ، سرعت تایپ و هزینه تایپ را  با ما تجربه نمایید، برای همیشه دغدغه تایپ و تایپیست از ذهن شما پاک خواهد شد.

چاپ کتاب: هزینه چاپ کتاب را به کمترین حد ممکن رسانده ایم و این بدون کمک ایران تایپیست غیر ممکن بود. فقط در سایه ۲۹۰۰۰ تایپیست و صفحه بند میتواند کاهش هزینه و به طبع آن افزایش سرعتی بی نظیر را شاهد بود. اخذ مجوز کتاب ها نیز به صورت آنلاین (با توکن) از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای چاپ کتاب شما اخذ می شود. شما فقط کافی است با انتشارات قرارداد ببندید، بقیه کارها از تایپ، صفحه آرایی، طراحی جلد، اخذ شابک، اخذ فیپا، مجوز های چاپ کتاب و چاپ فیزیکی کتاب را برایتان در کمترین زمان ممکن مهیا می سازیم. پیش نهاد ویژه تقویت رزومه از طریق چاپ کتاب را از دست ندهید.

ضمانت خدمات: تمامی خدمات تایپ، ترجمه و چاپ کتاب شامل ۳ تا ۱۰ روز گارانتی از زمان آماده شدن ترجمه یا تایپ می باشد و پس از ۱۰ روز با مترجم و تایپیست تسویه می شود.

شاید دوست داشته باشید:

دانلود SmartEdit v3.421

 کلمات کلیدی: analyze, investigate word structure, find cliche, word structure, punctation, redundancy, content analysis, ویرایش, ویرایشگر, ویرایش متن, ویرایشگر متن, […]

ویرایش مقاله انگلیسی در اولین سایت ترجمه تخصصی ایران …

 توضیحات آیتم ویرایش مقاله انگلیسی در اولین سایت ترجمه تخصصی ایران ویرایش مقاله انگلیسی نقش مهمی در بالا بردن کیفیت […]

ویرایش مقاله | ویرایش نیتیو | سفارش ویرایش متن مقالات …

 پارافریز چیست؟ در چه مواردی پارافریز مقاله ضرورت دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[breadcrumb]
[breadcrumb]