کرایه و طراحی چیدمان سفره عقد عروسی | جشن ازدواج

blog0 طراحی ,

 

درابتدا باید گفت که موفقیت در دیزاین و طراحی این سفره می تواند مراحل کسب رضایت عروس و داماد را فراهم نماید از آنجا که رضایت عروس و داماد اولین رکن اساسی گروه تشریفات خوشبختی میباشد پس تلاش میکنیم با پاسخگویی به تمامی حساسیت ها و سلایق خاص عروس خانوم دراین مورد زمینه رضایت هرچه بیشتر رافراهم نماییم.

سفره عقد یکی ازسفره های سنتی ایرانی است که درمراسم عقد و یا هنگام عروسی پهن می شود وعروس و داماد برسر آن می نشینند و به خطبه عقد گوش میدهند. شش ظرف که هرکدام محتوی چیزی است و بیانگر آرزویی برای عروس و دامادهاست، قرار دارد. این ظروف معمولا شامل گردو،بادام,فندق،نان،نبات وتخم مرغ میباشند.درمیان این ظرف ها ازشیرینی ونان پنیرسبزی،جام هایی از عسل وماست که کنایه ای ازشیرینی وترشی کنارهم بودن درزندگی مشترک میباشدقراردارد .

گروه تشریفات خوشبختی دارای مدل های خاص ومنحصربه فرد سفره های عقداصیل ایرانی وسفره عقد سنتی ،سفره عقدنقره وسفره عقد آینه کریستال میباشد.

دراین زمینه دیزاینر هاوطراحان گروه تشریفات خوشبختی به به روز بودن ومدرن بودن سفره عقدها درکنارحفظ شیوه سنتی آن توجه دارند

معمولا در سفره عقد ,نوع ,شکل, چیدمان و رنگ گلی که به کارمیرود درجلسات اولیه ازجمله اولویت های عروس و داماد مخصوصا عروس خانوم میباشد این موضوع بدیهیست چون به یادماندنی ترین  عکس ها در یک مراسم معمولا هنگام عقد میباشد.

 

سفره ای فرا روی شما در نهایت زیبایی می گسترانیم  تا خاطرات آن همیشه ایام از زیباترین خاطرات شما و هدیه ای باشد از سوی ما برای شما عزیزان.

 

انواع طراحی سفره عقد

طراحان ما سعی نموده اند تا با توجه به اهمیت اركان اصلی سفره عقد از سبک های مدرن ، سنتی (تركیبی از مدرن و سنتی) استفاده نمایند تا همواره به روز و متفاوت باشند.  طراحی سفره عقد خوشبختی، سبکی جدید از گل آرایی، حریر آرائی، آیینه کاری، شمع، گل طبیعی، کریستال، ظروف و مجسمه های مدرن است و کلیه كارهایمان در رنگ و مدل  بنا به سلیقه عروس و دامادهای عزیز قابل تغییر می باشند.
ما به پشتوانه سابقه و رضایت مشتریانمان به جرات ادعا میکنیم که می توانیم با قیمتی کاملا مناسب، مجلل ترین و به یاد ماندنی ترین سفره های عقد را برای شما فراهم آوریم.

 
۱
۱
۱
۱
۱
۱
۱
۱
۱
۱

Rating 3.63 (4 Votes)

شاید دوست داشته باشید:

آموزش طراحی و چیدمان سفره عقد :: خرید اینترنتی

  آنچه در این مجموعه خواهید آموخت :فصل ۱ مقدمه:معرفی وسابل مورد نیاز دیزاین و تزیین گردو(۱) دیزاین و تزیین […]

لیست قیمت آموزش ساخت و نصب کابینت آشپزخانه | ترب

 ترب را دنبال کنید تا از تغییرات قیمت کالای مورد علاقه خود سریع‌تر باخبر شوید

طراحی کابینت آشپزخانه سه بعدی فوق العاده با کیفیت

  فهرست سبکهای طراحی کابینت آشپزخانهطراحی کابینت آشپزخانه سبک کلاسیکطراحی کابینت آشپزخانه سبک مدرنواحد طراحی سه بعدی کابینت در نوین […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[breadcrumb]
[breadcrumb]