کابینت آشپزخانه با رنگ طوسی کابینت آشپزخانه با رنگ طوسی …

blog0 طراحی ,

 

الان چند سالی است که رنگ طوسی در دکوراسیون داخلی حرف اول را می زند. با توجه به مطالعات انجام شده بر روی دکوراسیون مُد روز آشپزخانه سال ۲۰۱۷، کابینت آشپزخانه با رنگ طوسی اولین رنگی است که برای دیوارهای آشپزخانه به فکر صاحبخانه ها می رسد. اما این به این معنی نیست که می توانید به مغازه رفته و هر قوطی رنگی که روی آن نوشته “طوسی” بردارید و یک آشپزخانه زیبا و دلنشین درست کنید. برای ایجاد توازن در محیط و مواد اطراف آشپزخانه، باید به ته رنگ ها و رنگ های گرم و سرد توجه کنید. این هشت آشپزخانه، نمونه بارز استفاده صحیح و متوازن از رنگ طوسی هستند.
تغییر رنگ دیوار پشت اجاق گاز می تواند ظاهر آشپزخانه شما را متحول کند. کاشی های سبز-آبی این دیوار، با کابینت های طوسی-صورتی آشپزخانه کاملا هماهنگ هستند. اما نقشی که کانتر سنگ شنی قهوه ای و کفپوش های بیست سانتیمتری چوب بلوط در جذابیت این فضا دارند را هم نباید فراموش کنیم. باید یادآور شویم که کفپوش ها کاملا مات هستند. بعد از زدن یک طوسی خیلی ملایم، طراح تصمیم گرفت کفپوش ها را به پرداخت روبیو مونوکوت مزین کند.

کابینت آشپزخانه با رنگ طوسی

کابینت های آشپزخانه بعدی ما هم رنگ گرم طوسی-صورتی دارند، ولی صورتی آن ها نسبت به آشپزخانه قبلی کمی غلیظ تر است. کفپوش های چوبی، لوازم دکوری و نیمکت قدیمی، حرارت این دکوراسیون را بیشتر هم کرده اند.

کابینت آشپزخانه با رنگ طوسی

در این طراحی کابینت آشپزخانه با رنگ طوسی ترکیب متناسب و دقیقی از رنگ های گرم و سرد و پرداخت های معماری است. طوسی ملایم و ماتی که روی کابینت های چوب بلوط خورده، گرما و حرارت آن ها را از بین نبرده. تمام رنگ های طوسی به کار رفته در این آشپزخانه، در دسته رنگ های گرم قرار می گیرند. بافت طبیعی چوب بلوط، از پشت رنگ طوسی تراوش می کند. کفپوش خانه از جنس ماسه سنگ است و نقش مهمی در حرارت و شگفتی این دکوراسیون ایفا می کند.

کابینت آشپزخانه با رنگ طوسی

در این کابینت آشپزخانه با رنگ طوسی رنگ ماسه ای کانترهای این آشپزخانه با کابینت های چوبی طوسی رنگ همخوانی دارد. کفپوش های قرمز سیری که می بینید درواقع از جنس چوب بلوط هستند ولی به صورت سفارشی رنگ شدند تا گرمای محیط را بالا ببرند.

کابینت آشپزخانه با رنگ طوسی

کانترهای شیری رنگی که در این کابینت آشپزخانه با رنگ طوسی می بینید، با سطوح طوسی آشپزخانه که بیشتر به بنفش-آبی شباهت دارند در تضادند. جزیره از طوسی روشن و کابینت ها از طوسی تیره تری برخوردار هستند. کابینت انتهایی که از جنس لمینت طوسی تیره است، بسیار براق بوده و پرداخت طرح مغز چوب خورده. شخصا از چنین تضادی بسیار لذت می برم. کفپوش ها، چشمان ما را با حجم وسیعی از چوب تیره نوازش می دهند که در رنگبندی فضا توازن بی نظیری ایجاد کرده.

کابینت آشپزخانه با رنگ طوسی

این کابینت ها از رنگ بنفش-آبی سردی برخوردار هستند. کانترهای متنوع و رگه دار هم تقریبا همین رنگبندی را دارند. کفپوش های چوب بلوط قرمز قدیمی که پرداخت مجدد شده، آن توازن بین گرم و سردی که همه منتظرش هستیم را برآورده کرده. قالی رنگارنگ کف اتاق، به محیط هویت داده.

کابینت آشپزخانه با رنگ طوسی

این آشپزخانه جیبی توسط تیم ما در ابعاد ۱۲۱×۲۴۳ سانتیمتری به صورت سفارشی ساخته شده. برای بهره وری کامل از محیط و طراحی کلی، مجبور بودیم آن را مثل آشپزخانه یک گالری یا قایق در نظر بگیریم. با استفاده از یک یخچال کوچک و اجاق گاز ۶۰ سانتیمتری توانستیم همه نیازهای مشتری خود را برآورده کنیم. از آنجایی که کل فضای آشپزخانه از پشت درب های فرانسوی سفارشی دیده می شود، مشتری تقاضا کرده بود یک محیط کاملا آرام و ساده برایش بسازیم. کابینت های سفارشی بلوط سفید، کنگره ای ساخته شده و به رنگ طوسی ملایم و گرم نیمه شفاف با ته رنگ صورتی مزین شده.
زیباترین عنصر این آشپزخانه، سنگ گرانیت ایتالیایی نقره ای رنگی است که برای کانتر و دیوار پشت اجاق گاز استفاده شده. این تخته سنگ ها طوری برش خوردند که نقاط بنفش و طرحدار آن ها مورد استفاده قرار بگیرد. کف آشپزخانه با کاشی سرامیک سفید شیری ۱۲۱×۱۲۱ پوشیده شده. دیوارها هم کمرنگ ترین نوع اسطوخودوسی را به خود دیدند.

کابینت آشپزخانه با رنگ طوسی

در این کابینت آشپزخانه با رنگ طوسی واقعا جالب و دیدنی است. کابینت های طوسی کمرنگ، بیشتر به سبز می زنند ولی کابینت های طوسی تیره، به بنفش-آبی متمایل هستند. میز غذاخوری، درواقع کانتری است که در ادامه کابینت تیره ساخته شده. یک ایده بسیار زیرکانه. یکی از نکات دلچسب طراحی این فضا، نبود حتی یک سطح براق در محیط است.
رنگ طوسی ای که روی کفپوش های بلوط را پوشانده، نمونه بارز یک ترکیب زیبا و خوشایند از رنگ سرد و گرم است. رنگ سبز تیله ای که روی چهارچوب فلزی درب های خروجی به چشم می خورد، یک سورپرایز حیرت انگیز به شمار می رود.
پس با همه این اوصاف دیگر می توانید به راحتی رنگ طوسی را وارد دکوراسیون آشپزخانه خود کنید. اما اگر نگرانید که خانه تان به یک فضای خیلی سرد و خشک تبدیل شود، از گزینه های مختلف و متنوعی برای ایجاد حرارت و توازن در محیط اطرافتان استفاده کنید.

کابینت آشپزخانه با رنگ طوسی

شاید دوست داشته باشید:

آموزش طراحی و چیدمان سفره عقد :: خرید اینترنتی

  آنچه در این مجموعه خواهید آموخت :فصل ۱ مقدمه:معرفی وسابل مورد نیاز دیزاین و تزیین گردو(۱) دیزاین و تزیین […]

لیست قیمت آموزش ساخت و نصب کابینت آشپزخانه | ترب

 ترب را دنبال کنید تا از تغییرات قیمت کالای مورد علاقه خود سریع‌تر باخبر شوید

طراحی کابینت آشپزخانه سه بعدی فوق العاده با کیفیت

  فهرست سبکهای طراحی کابینت آشپزخانهطراحی کابینت آشپزخانه سبک کلاسیکطراحی کابینت آشپزخانه سبک مدرنواحد طراحی سه بعدی کابینت در نوین […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[breadcrumb]
[breadcrumb]