هزینه ادیت مقاله انگلیسی

blog0 زبان انگلیسی , ,

 

هر پژوهشگری می‌داند که نوشتن مقاله نیاز به صرف زمان و تلاش زیادی است. در نوشتن مقاله نه تنها باید قواعد مقاله نویسی رعایت شود، بلکه باید کاملاً دقیق ویرایش شده باشد و اشتباهات گرامری و املایی کمتری داشته باشد. تا بتوان از مجلات معتبر خارجی با ضریب تاثیر و ایمپکت فاکتور بالا اکسپت گرفت. اگر مقاله به خوبی ادیت و ویرایش شود، کیفیت مقاله به طور قابل توجهی افزایش می‌یابد که یک نکته مثبت از نظر ادیتورهای مجلات مختلف است. ویرایش و ادیت مقاله انگلیسی برای هر نویسنده‌ای به ویژه نویسندگان غیر انگلیسی زبان که برای مجلات بین‌المللی مقاله می‌نویسند، کاری سخت و چالش‌برانگیز است. به همین دلیل ممکن است شما به فکر این باشید تا مقاله خود را به کسی دیگر دهید تا برای شما ادیت کند. در ادامه این مطلب در مورد هزینه ادیت مقاله انگلیسی و موسسات معتبر برای ویرایش مقاله توضیح می‌دهیم.

ویرایش مقاله انگلیسی در موسسه معتبر

اگر شما یک موضوع خوب برای نوشتن مقاله در نظر دارید و یا تحقیقات و پژوهش‌های زیادی را انجام داده‌اید و مقاله خود را نوشته‌اید، اما به دلیل ضعیف بودن سطح زبان انگلیسی آن ریجکت شده است، بهتر است ویرایش و ادیت مقاله خود را به یک موسسه معتبر بسپارید. موسسات پژوهشی زیادی وجود دارد که خدماتی مانند ویرایش علمی مقالات انگلیسی را ارائه می‌دهند. اما پیش از برون‌سپاری ویرایش مقاله خود، بهتر است در مورد کیفیت خدمات موسسه و معتبر بودن آن تحقیق کنید. یکی از بهترین روش‌ها برای انتخاب یک موسسه و قضاوت در مورد کیفیت خدمات ارائه‌شده این است که آیا موسسه قبلاً در مجلات معتبر مقاله‌ای چاپ کرده است. حتماً نامه اکسپت مقالات چاپ شده در مجلات خارجی معتبر را خودتان چک کنید تا مطمئن شوید.

هزینه ویرایش مقاله

قیمت یک عنصر مهم در تصمیم‌گیری برای برون‌سپاری ویرایش مقاله است. هزینه‌های ویرایش مقاله انگلیسی اغلب به طول مقاله و نوع ویرایش بستگی دارد. هزینه ویرایش استاندارد و هزینه ویرایش پیشرفته و تخصصی مقالات انگلیسی در موسسات مختلف، متفاوت است. موسسه شریف یار یک موسسه معتبر است که با گردهم آوری متخصصان در رشته‌های مختلف، خدمات متنوعی از جمله ویرایش مقاله انگلیسی را به علاقمندان ارائه می‌دهد.

شاید دوست داشته باشید:

دانلود SmartEdit v3.421

 کلمات کلیدی: analyze, investigate word structure, find cliche, word structure, punctation, redundancy, content analysis, ویرایش, ویرایشگر, ویرایش متن, ویرایشگر متن, […]

ویرایش مقاله انگلیسی در اولین سایت ترجمه تخصصی ایران …

 توضیحات آیتم ویرایش مقاله انگلیسی در اولین سایت ترجمه تخصصی ایران ویرایش مقاله انگلیسی نقش مهمی در بالا بردن کیفیت […]

ویرایش مقاله | ویرایش نیتیو | سفارش ویرایش متن مقالات …

 پارافریز چیست؟ در چه مواردی پارافریز مقاله ضرورت دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[breadcrumb]
[breadcrumb]