قندان مسی مینا کاری – قیمت ۱۰۸۰۰۰ تومان

ارسال شده توسط blog0 در تاریخ اسفند ۲۴, ۱۳۹۷ در شاخه طراحی |

 

 

توضیحات

قندان مسی مینا کاری طرح گلستان یکی از زیباترین و کاربردی ترین ظروف مینا می باشد. علاوه بر تزئینات شما می توانید از قندان مینا کاری در سینی چایی نیز استفاده کنید. زنگ های شاد و آرام بخش قندان میناکاری باعث می شود توجه بسیاری به آن جلب گردد. از نمونه های دیگر آن می توان به قندان مینا کاری طرح گل و مرغ نیز اشاره نمود . شما می توانید قندان مسي ميناکاري را به عنوان هدیه ایی نفیس به دوستان خود بدهید.

قندان مسی مینا کاری

قندان مسی مینا کاری

ارتفاع این قندان ۱۸ سانتیمتر و عرض آن ۹ سانتیمتر می باشد. وزن قندان مینا کاری مدل گلستان در حدود ۱۵۰ گرم است. زیبایی برای قرار دادن در دکوراسیون و همچنین قابل استفاده بودن از ویژگیهای این قندان مسي ميناکاري می باشد.

قندان مینا کاری

قندان مینا کاری

ظروف میناکای و بطور مشخص قندان میناکاری هم برای تزئینات شخصی منزل و هم برای هدیه دادن بسیار مناسب می باشند. شما می توانید هم به اشخاص دیگر و هم به عنوان هدیه ایی سازمانی به کارمندان و اعضای شرکت ها آن را هدیه دهید.

قندان میناکاری

قندان میناکاری

از دیگر نمونه های مشابه آن قندان مینا کاری طرح گل و مرغ است که بسته به سلیقه افراد انتخاب می گردد. ولی بصورت کلی با هر سلیقه ایی ساخت این ظروف زیبای مینا توسط هنرمندان اصفهانی با عشق و تجربه چندین ساله به هنر نیاکان شان انجام پذیرفته.

قندان مینا کاری طرح گل و مرغ

قندان مینا کاری طرح گل و مرغ

با توجه به نفیس بودن ظروف و استقبال کشورهای اروپایی از صنایع دستی ایران بویژه ظروف مینا کاری شما می توانید در دکوراسیون های خود از آنها استفاده کنید و علاوه بر اشاعه فرهنگ ملی ایرانی خود محرک مفیدی برای چرخ اقتصاد بومی کشورتان باشید. این قندان می تواند با رنگ های زیبایی که دارد با اکثر دکوراسیون های منازل و دفاتر کار ست شود و زیبایی بیشتری به آن مکان دهد.

قندان مسي ميناکاري

قندان مسي ميناکاري

قندان مسی مینا کاری

قندان مسی مینا کاری

شناسه محصول: ۹۰۱۲۰۶

بازار مینا    BazareMina.ir

product imageproduct image1star1star1star1star1star1star1star1star1star1star

برچسب‌ها, ,

پاسخ

Tmp.ir - Best Persian Wordpress Themes | Designed By wpthemesexpert.com