آخرین خبر | قیمت آجیل در تهران افزایش می‌یابد؟

blog0 آشپزی و شیرینی پزی ,

 

برنا/ رییس اتحادیه آجیل و خشکبار تهران گفت: بازار آجیل و خشکبار فصلی است در این ایام نیز تعداد بازرسان خود را به سه برابر افزایش خواهیم داد.

«مصطفی احمدی» رییس اتحادیه آجیل و خشکبار تهران در خصوص قیمت آجیل و خشکبار در روزهای پایانی سال گفت: از آنجایی که قیمت مصوب نداریم، عرضه و تقاضا تعیین کننده نرخ در این صنف است.

او ادامه داد: برخی از مولفه ها همچون نوسانات قیمت ارز، عرضه و تقاضا نیز در قیمت‌گذاری تاثیر گذارند ولی تا به امروز مشکلی از نظر قیمت نداشتیم و امیدواریم که تا پایان سال این روند ثابت بماند.

رییس اتحادیه آجیل و خشکبار بیان کرد: اعضای ما اجناس خود را تهیه کرده و برای ایام عید آماده هستند که محصول خوبی را به مردم ارائه دهند.

احمدی در خصوص چگونگی اطلاع مشتری از گرانفروشی واحد صنفی گفت: از آنجایی که اعضای عمده فروشی این صنف مشخص و محدود است فاکتور معتبر خرید به اضافه ۱۰ درصد سود عمده فروشی قیمت جنس را مشخص می کند.

او اظهار کرد: هر گونه شکایتی از هر واحدی که داشته باشیم توسط بازرسان اتحادیه و گشت مشترکی که با اتاق اصناف تهران و سازمان تعزیرات حکومتی تشکیل دادیم رسیدگی خواهیم کرد.

احمدی در خصوص طرح های پیشنهادی برای کنترل قیمت‌ها در ایام اوج بازار از سوی اتحادیه گفت: از آنجایی که بازار آجیل و خشکبار فصلی است در شب چله و ایام عید با پیک بازار مواجه هستیم در این ایام نیز تعداد بازرسان خود را به سه برابر افزایش خواهیم داد.

او عنوان کرد: تیم بازرسی ۲-۳ نفره تشکیل داده ایم که در زمان پیک بازار حدود هزار واحد صنفی را تقسیم بندی کرده و با تیم‌های بازرسی که تشکیل دادیم به صورت منسجم و منظم ناظر بر قیمت های شب عید خواهیم بود.

رییس اتحادیه آجیل و خشکبار تهران در پایان گفت: در صورت مشاهده گرانفروشی واحد صنفی به صورت جدی برخورد خواهیم کرد در این زمینه از بازرسان اتاق اصناف نیز کمک می خواهیم و تعزیرات حکومتی نیز این زمینه ما را یاری می‌کند.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

<!–


k .

–>


شاید دوست داشته باشید:

قیمت فر برقی شیرینی پزی | تبلیغات در بلاگ صفر | تبلیغات در …

        فهرست قیمت فر صنعتی قنادیقیمت فر صنعتیفروش فر هاي قنادي ۳۲ ديس با قيمتي فوق العادهفروش […]

معرفی کلاس آموزش آشپزی،شیرینی پزی،سفره آرایی

  (۳۱-تير-۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ عصر)tootfarangi نوشته است:  کسی میدونه که آیا خانم گل آور توی تهران هم کلاس میذاره یا نه […]

آموزش آسان آشپزی و شیرینی پزی به صورت چند رسانه ای

 ورود اعضا تازه وارديد؟ ثبت نام كنيد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[breadcrumb]
[breadcrumb]