قندان مسی مینا کاری – قیمت ۱۲۸۰۰۰ تومان

 

توضیحات

قندان مسی مینا کاری طرح گلستان یکی از زیباترین و کاربردی ترین ظروف مینا می باشد. علاوه بر تزئینات شما می توانید از قندان مینا کاری در سینی چایی نیز استفاده کنید. زنگ های شاد و آرام بخش قندان میناکاری باعث می شود توجه بسیاری به آن جلب گردد. از نمونه های دیگر آن می توان به قندان مینا کاری طرح گل و مرغ نیز اشاره نمود . شما می توانید قندان مسي ميناکاري را به عنوان هدیه ایی نفیس به دوستان خود بدهید.

 

قندان مسی مینا کاریقندان مسی مینا کاری

قندان مسی مینا کاری

ارتفاع این قندان ۱۸ سانتیمتر و عرض آن ۹ سانتیمتر می باشد. وزن قندان مینا کاری مدل گلستان در حدود ۱۵۰ گرم است. زیبایی برای قرار دادن در دکوراسیون و همچنین قابل استفاده بودن از ویژگیهای این قندان مسي ميناکاري می باشد.

 

قندان مینا کاریقندان مینا کاری

قندان مینا کاری

ظروف میناکای و بطور مشخص قندان میناکاری هم برای تزئینات شخصی منزل و هم برای هدیه دادن بسیار مناسب می باشند. شما می توانید هم به اشخاص دیگر و هم به عنوان هدیه ایی سازمانی به کارمندان و اعضای شرکت ها آن را هدیه دهید.

 

قندان میناکاریقندان میناکاری

قندان میناکاری

از دیگر نمونه های مشابه آن قندان مینا کاری طرح گل و مرغ است که بسته به سلیقه افراد انتخاب می گردد. ولی بصورت کلی با هر سلیقه ایی ساخت این ظروف زیبای مینا توسط هنرمندان اصفهانی با عشق و تجربه چندین ساله به هنر نیاکان شان انجام پذیرفته.

 

قندان مینا کاری طرح گل و مرغقندان مینا کاری طرح گل و مرغ

قندان مینا کاری طرح گل و مرغ

با توجه به نفیس بودن ظروف و استقبال کشورهای اروپایی از صنایع دستی ایران بویژه ظروف مینا کاری شما می توانید در دکوراسیون های خود از آنها استفاده کنید و علاوه بر اشاعه فرهنگ ملی ایرانی خود محرک مفیدی برای چرخ اقتصاد بومی کشورتان باشید. این قندان می تواند با رنگ های زیبایی که دارد با اکثر دکوراسیون های منازل و دفاتر کار ست شود و زیبایی بیشتری به آن مکان دهد.

 

قندان مسي ميناکاريقندان مسي ميناکاري

قندان مسي ميناکاري

 

قندان مسی مینا کاریقندان مسی مینا کاری

قندان مسی مینا کاری

 

شناسه محصول: ۹۰۱۲۰۶

بازار مینا    BazareMina.ir

product imageproduct image1star1star1star1star1star1star1star1star1star1star

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.